تکنولوژی

طرح آلمان برای استفاده از پاپ آپ تاکسی های هوایی ایرباس-آئودی

دولت آلمان هفته گذشته برای آزمایش خودروهای الکتریکی پاپ آپ در شهر اینگولشتات، با شرکتهای ایرباس و آئودی قرارداد امضاء کرد.

به گزارش تاپ دیجیت و به نقل از دیجیتال ترندز،  تاریخ خاصی برای شروع آزمایش تعیین نشده، اما شماری از شرکت های دیگری که قبلا نمونه اولیه را آزمایش کرده اند در اولین فرصت که پاپ آپ در اختیارشان قرار گیرد می توانند این کار را انجام دهند.

آندراس شوئر وزیر حمل و نقل آلمان، در بیانیه ای اعلام کرد: تاکسی های هوایی دیگر چشم انداز آینده دور نیستند بلکه آنها می توانند یک بعد جدید در حمل و نقل ایجاد کنند. آنها فرصت بزرگی برای شرکت های جوان هستند که در حال توسعه این فناوری ها فعالیت می کنند.

طرح آلمان برای استفاده از پاپ آپ تاکسی های هوایی ایرباس-آئودی

اگر نمونه اولیه شبیه به طراحی فعلی آن باشد، یک ماشین که از دو قسمت اصلی تشکیل شده: ماژول زمین که اساسا یک خودرو الکتریکی مربوط به آینده است؛ و ماژول هواپیمای بدون سرنشین که قبل از پرواز بر سقف خودرو متصل می شود. هردو ماژول مجهز به تکنولوژی خودران هستند و می توانند مسافران را به مقصد برسانند. پیچیدگی سیستم این خودروها چالش بزرگی برای مهندسانی که بر روی پروژه فعالیت می کنند، ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: رونمایی از طرح خودروی الکتریکی عمود پرواز رولزرویس

طرح آلمان برای استفاده از پاپ آپ تاکسی های هوایی ایرباس-آئودی

از طرح خودروهای پرنده مشابه پاپ آپ می توان از CEO 184 محصول کشور چین، Elevate machine محصول شرکت اوبر و وولوکوپتر ساخت آلمان را نیز نام برد.

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!
برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.