تکنولوژی

شارژ گوشی با شارژر بشقاب پنیری!

شرکت یولک یک پنل خورشیدی برای شارژ دستگاههای هوشمند ارائه داده که شبیه به یک بشقاب پنیر است.

به گزارش تاپ دیجیت و به نقل از کیک‌استارتر، شرکت آمریکایی یولک (YOLK)، فناوری جدیدی برای شارژ ابزار هوشمند با انرژی خورشیدی ارائه داده است. این فناوری، یک پنل خورشیدی به شکل یک بشقاب صبحانه است که دستگاه همراه آن، با انرژی خورشیدی شارژ می‌شوند.

شارژر گوشی با بشقاب پنیر!

در این بشقاب یک پورت USB به شکل پنیر بری (brie) قرار دارد که به یک پاور بانک به شکل بطری شیر، متصل می‌شود. همچنین در بشقاب، یک اسپیکر به شکل پنیر سوئیسی، یک فانوس به شکل پنیر ریکوتا و یک شمع پلاسمایی به شکل پنیر کاکیوکاوالو قرار گرفته اند.

شارژر گوشی با بشقاب پنیر!

بشقاب پنیر، انرژی خورشیدی را جذب و در پاور بانک بطری شیر ذخیره می‌کند. آهن‌رباها و ابزار اتصال ویژه، می‌توانند بطری شیر را به هر کدام از پنیرهای موجود در ظرف متصل و آنها را شارژ کنند. این بشقاب می‌تواند پنج ولتاژ تا ۱٫۲ آمپر انرژی تولید کند که برای شارژ یک تلفن همراه مناسب است.

شارژر گوشی با بشقاب پنیر!

کاربران می‌توانند بشقاب پنیر خورشیدی را به پنجره، کیف رودوشی، کوله‌پشتی و یا هر نقطه دیگری که در معرض نور آفتاب قرار دارد، متصل کنند. با استفاده از این ابزار، می‌توان تلفن همراه را با زاویه پنج، ۳۰ یا ۶۰ درجه در معرض نور خورشید قرار داد. پاور بانک بطری شیر، قابل اتصال به هر یک از پورت‌های پنیر شکل است و با وجود آن، نیازی نیست که کاربر نگران شارژ ابزار هوشمند خود باشد.

 

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!
منبع
kickstarter
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.